Razem 259 270 ogłoszeń !
OFERUJę
05.06.2018 13:58

FAURECIA - PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Region: Lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5200 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta "FAURECIA GORZÓW" aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Nr referencyjny: PM/09/2016/GRW

Zadania:

- Proste prace magazynowe,

- Zabezpieczanie towaru

- Pakowanie produktu gotowego,

- Rozmieszczanie towarów na przestrzeni magazynowej.

Wymagania:

- Umiejętność pracy w zespole,

- Sprawność fizyczna,

- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie,

- Praca w pełnym wymiarze,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Dofinansowanie do posiłków,

- Terminowość wypłat.

Oferta pracy tymczasowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer 601 556 364 lub prześlij nam swoje CV.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco ) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie.

Data: 05.06.2018 13:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 592491
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Pracownik magazynu! OD ZARAZ - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamil Sztogryn (niezarejestrowany)
Województwo: Lubuskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48601556364
Web: Adecco.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże