Razem 260 271 ogłoszeń !
OFERUJę
25.06.2018 12:44

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Pracownik produkcji - zapewniony dojazd!

Zadania:

Organoleptyczna kontrola jakości surowców.

Namiarowanie surowców ich dozowanie oraz wykonanie półfabrykatu.

Właściwe składowanie półfabrykatów oraz zapewnienie ich identyfikacji.

Gromadzenie, segregowanie i pakowanie zużytych opakowań

Utrzymywanie w czystości urządzeń zgodnie z zasadami mycia oraz utrzymywanie porządku na stanowiska pracy.

Wymagania:

• Ukończone 18 lat

• Książeczka z sanepidu - warunek konieczny

• Pracowitość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Punktualność oraz schludny wygląd

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

• Terminowe wynagrodzenie

Dowóz do miejsca pracy !

Tel: 663 491 032 (okolice i Jodłownik, Mszana Dolna)

Tel: 693 625 968 (okolice i Sułkowice, Myślenice, Kraków)

Tel:603 085 071 (okolice i Brzesko, Bochnia, Kraków)

Dowóz do miejsca pracy z miejscowości: Kraków, Myślenice, Mszana Dolna i Jodłownik i okolic:

(Janowice, Szczyrzyc, Pogorzany, Dąbie, Komorniki, Raciechowice, Wieliczka, Kasina Wielka, Wierzbanowa,Wiśniowa, Poznachowice, Czesław, Sułkowice, Rudnik, Jawornik, Borzęta, Brzączowice, Stojonice)

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. 11 Listopada 7B. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. zo.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta@workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Data: 25.06.2018 12:44
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 595062
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże