Razem 261 968 ogłoszeń !

Bliska jest Ci ekologia? Chcesz oddychać czystym powietrzem?

Realizuj z nami projekt edukacji ekologicznej dla Warszawy w charakterze:

EkoEdukator / Ankieter

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

• podnoszenie świadomości ekologicznej mieszkańców (nt ogólnych zagadnień

zw. z poprawą jakości powietrza w Warszawie i możliwością uzyskania przez mieszkańców wsparcia w wymianie źródła ogrzewania na bardziej ekologiczne)

• zebranie danych w formie krótkiej ankiety i ich wprowadzenie do narzędzia informatycznego

• praca w terenie

Oferujemy:

• szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań

• współpracę w oparciu o umowę zlecenie

• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie zajmującej się ochroną środowiska

• praca z ciekawymi ludźmi

• pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności

Poszukujemy osób:

• posiadających umiejętności komunikacyjne i lubiących pracę z ludźmi

• angażujących się w wykonywane zadania

• dokładnych i rzetelnych

• interesujących się zagadnieniami dot. ochrony środowiska

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na podany poniżej adres, w temacie prosimy wpisać: Edukator – Imię i Nazwisko

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych –

Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4,

45-031 Opole. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia”

Data: 10.07.2018 12:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 596852
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Ankieterów - Ekoedukatorów - prawobrzeżna Warszawa - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Atmoterm SA (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48774411552
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże