Razem 259 139 ogłoszeń !
OFERUJę
09.10.2018 12:23

Income Invest - spółka o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z nieustannym rozwojem zatrudni szkoleniowca z funkcją zastępcy lidera zespołu promotorów klubu nocnego.

Kandydatkę na to stanowisko powinna cechować pewność siebie, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność przekazywania innym posiadanej wiedzy.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Jeżeli jeszcze nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku, ale posiadasz cechy przywódcze i łatwo zjednujesz sobie ludzi – aplikuj! Firma zapewni Ci profesjonalne szkolenie.

OPIS STANOWISKA:

- organizacja i koordynowanie pracy podległego zespołu

- szkolenie nowo zatrudnionych pracowników

- sporządzanie grafiku czasu pracy

- dbanie o wyniki promotorów

- codzienna współpraca z pozostałymi działami firmy

- wysyłanie raportów przełożonym

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie

ZAPEWNIAMY:

- wysokie zarobki - ok. 5000 zł netto/ msc. (podstawa + prowizje)

- zatrudnienie w oparciu o umowę zawieraną na czas nieokreślony

- tygodniowe wypłaty

- dopłatę do karty Multisport

- pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji ze zdjęciem za pośrednictwem portalu lub na adres mailowy: sopot@incomeinvest.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

Data: 09.10.2018 12:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 597085
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

SZKOLENIOWIEC/ MŁODSZA MANAGERKA ZESPOŁU - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Income Invest
Województwo: Cała Polska
E-mail: sopot@incomeinvest.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Income Invest
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże