Razem 261 754 ogłoszeń !
OFERUJę
02.08.2018 12:34

Sanpro Consulting BPO poszukuje dla swojego Klienta, osobę gotową podjąć pracę na stanowisku Brygadzisty obiektów i terenów zielonych

Miejsce pracy: Malbork i okolice

Oferujemy:

- prace od poniedziałku do piątku w godz.: 7:00-15:00 - w zależności od pory roku godziny mogą ulec zmianie

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

- atrakcyjne wynagrodzenie

Obowiązki:

- utrzymywanie stałego i pozytywnego kontaktu z klientem

- kierowanie, dobór szkolenia, wdrażanie podległych pracowników

- nadzór i koordynowanie prac podległych pracowników

- planowanie harmonogramów pracy

- dbałość o właściwą organizację i dyscyplinę prac

- koszenie trawy

- przycinanie drzewek

- wykonywanie oprysków drzew i krzewów

- pielęgnacja terenów zielonych

Wymagania:

- wykształcenie min.średnie

- prawo jazdy kat. B

- znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office

- znajomość pielęgnacji terenów zielonych

- umiejętność obsługiwania maszyn (m.in. kosiarek różnego typu, opryskiwaczy)

- umiejętność pracy z ludźmi

- umiejętność pracy w terenie

- dobra organizacja pracy i planowania

- sumienność i terminowość wykonywania zadań

- odpowiedzialność - dyscyplina wewnętrzna

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane osoby z Orzeczeniem o Niepełnosprawności.

Osoby chętne do podjęcia pracy prosimy o wysyłanie CV na nasz adres e-mail: praca.icl@impel.pl

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Brygadzista oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16.

Data: 02.08.2018 12:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 599852
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sanpro Consulting (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże