Razem 261 802 og這sze !
Bezp豉tne og這szenia, komis, oferty
OFERUJ
09.08.2018 14:56

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Asystent Dyrektora Szko造

Opis stanowiska:

Prowadzenie i nadz鏎 nad dokumentacj szkoln zgodnie z przepisami prawa owiatowego

Odpowiedzialno za jako nauczania

Zatrudnianie i rozliczanie czasu pracy podleg貫j kadry

Nadz鏎 nad prawid這w realizacj podstawy programowej

Wymagania:

Wykszta販enie wy窺ze (mile widziane uprawnienia pedagogiczne)

Znajomo prawa owiatowego

Dowiadczenia pedagogicznego w pracy (preferowane szko造 ponadgimnazjalne)

Samodzielno i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Ciekaw i rozwijaj鉍 prac w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Interesuj鉍e wyzwania przy realizacji zada

Mo磧iwo rozwoju zawodowego

Zatrudnienie w oparciu o umow o prac,

Zg這szenia prosimy przesy豉 na: bydgoszcz@zak.edu.pl

Bydgoszcz, ul. D逝ga 32/5, T: 52 321 43 61

Sprecyzowane informacje do og這szenia
Data: 09.08.2018 14:56
Rodzaj og這szenia: Oferuj
Numer og這szenia: 600675
Rubryka og這szenia: Pozosta貫 bran瞠
Widea (0)

Zdj璚ia (1)

Asystent Dyrektora Szko造 - Zdj璚ie nr 1
Do tego og這szenia nie zosta這 dodane jeszcze video.
Bezporednie dane kontaktowe
Og這szeniodawca: 畝k Bydgoszcz (niezarejestrowany)
Wojew鏚ztwo: Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzie na to og這szenie, prosimy u篡 poni窺zego formularza .
Telefon: 523214361
Formularz do odpowiedzi na og這szenie
Pozosta貫 mo磧iwoci i linki
Wylij og這szenie znajomemu na e-mail
W這 og這szenie do schowka, aby por闚na z innymi
Zawiadom administrator闚 o naruszeniu regulaminu, nadu篡ciu itp.
Poka wi璚ej og這sze z sekcji Pozosta貫 bran瞠 Wzory um闚 do pobrania
Pole oraz poka og這szenie
Mo磧iwoci wyr騜nienia og這szenia
Pozosta貫 og這szenia z sekcji Pozosta貫 bran瞠
2003-2010 Hiperog這szenia (Bezp豉tne og這szenia, alfabet firm, katalog produkt闚 - wszelkie prawa zastrze穎ne)