Razem 259 102 ogłoszeń !
OFERUJę
05.12.2018 11:55

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: ŁÓDŹ (WIDZEW)

WYMAGANIA:

• uprawnienia na wózki widłowe UDT – warunek konieczny

• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

• dyspozycyjność

• mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności – nie jest to warunek konieczny.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• kompletacja i transport wewnętrzny na magazynie – obsługa wózka widłowego

• przygotowanie zleceń

• pakowanie, rozkładanie dokumentów

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie od 17.00 zł brutto

• umowę o pracę tymczasową – po okresie sprawdzającym możliwość przejścia w struktury Naszego Klienta

• pracę w systemie zmianowym

• możliwość pracy w weekendy płatne 100%

LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych. Wpisany jest do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11 978.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@legionck.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Data: 05.12.2018 11:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 613351
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Operator wózka widłowego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dział Rekrutacji (niezarejestrowany)
Województwo: Łódzkie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48413412028
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże