Razem 314 931 ogłoszeń !
OFERUJę
27.03.2019 10:43

Firma EURO LABORA SP.J. (nr certyfikatu 14601) zajmująca się pośrednictwem pracy krajowej i zagranicznej przyjmie do swojego biura w Raciborzu osoby na stanowisko:

Asystent koordynatora ds. zatrudnienia

NR REF: ASYSTENT/SRC/2019

Miejsce pracy: Racibórz

Zakres obowiązków:

- umawianie Kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne

- wstępna selekcja nadesłanych aplikacji i kontakt z wybranymi Kandydatami

- wspieranie pracy konsultantów ds. rekrutacji w ramach realizowanych projektów

Wymagania:

- wysokie umiejętności interpersonalne

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- motywacja i zaangażowanie

- bardzo dobra obsługa komputera, Word, Excel, Outlook

- bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładności oraz rzetelności

Mile wdzianie:

- studenci studiów zaocznych (Socjologia, ZZL, Inżynieria, filologia germańska, ect.)

- zainteresowanie branżą HR oraz motywacja do zdobycia doświadczenia zawodowego w realizacji projektów rekrutacyjnych

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia i Rozwoju zawodowego w agencji pośrednictwa pracy

- prace w międzynarodowym środowisku

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@euro-labora.com

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Data: 27.03.2019 10:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 625906
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Asystent koordynatora ds. zatrudnienia - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euro Labora Sp.J. (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48324172056
Web: www.euro-labora.com
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże