Razem 292 770 og這sze !
Bezp豉tne og這szenia, komis, oferty
OFERUJ
25.04.2019 14:29

Aktualnie dla naszego Klienta z bran篡 motoryzacyjnej poszukujemy os鏏 zainteresowanych podj璚iem pracy na stanowisku:

Operator W霩ka Wid這wego z Uprawnieniami UDT

Numer ref. WOZ/VAL/05/2019

Zadania:

Obs逝ga w霩k闚 wid這wych,

Przewo瞠nie towaru na magazynie czci samochodowych,

Roz豉dunek i za豉dunek paczek przy pomocy w霩ka wid這wego,

Wymagania:

Wykszta販enie minimum zawodowe,

Uprawnienia do obs逝gi w霩k闚 wid這wych,

Uprawnienia UDT - warunek konieczny,

Zaanga穎wanie i motywacja do pracy - gotowo do pracy 3-zmianowej lub 4-brygadowej (za dodatkowym wynagrodzeniem),

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o prac,

Wynagrodzenie od 3300 z brutto,

Bezp豉tny dojazd z wielu miejscowoci (m.in. z Strysz闚, Sucha Beskidzka, Wadowice, Dobczyce, Rudnik, Tomice, Witanowice, 瘯awica, Mylenice, Palczowice, Alwernia, Krak闚, Ska豉),

Szeroki pakiet benefit闚 oraz wiadcze socjalnych,

Mo磧iwo zdobycia cennego dowiadczenia,

Szkolenia na miejscu pracy,

Wi璚ej informacji pod numerem telefonu: 723193129

Zainteresowane osoby zapraszamy do przes豉nie swojego CV wraz z klauzul dot. przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego

Sprecyzowane informacje do og這szenia
Data: 25.04.2019 14:29
Rodzaj og這szenia: Oferuj
Numer og這szenia: 629420
Rubryka og這szenia: Pozosta貫 bran瞠
Widea (0)

Zdj璚ia (1)

Operator W霩ka Wid這wego - Zdj璚ie nr 1
Do tego og這szenia nie zosta這 dodane jeszcze video.
Bezporednie dane kontaktowe
Og這szeniodawca: AdeccoPOL (niezarejestrowany)
Wojew鏚ztwo: Ma這polskie
E-mail: Aby odpowiedzie na to og這szenie, prosimy u篡 poni窺zego formularza .
Telefon: +48723193129
Formularz do odpowiedzi na og這szenie
Pozosta貫 mo磧iwoci i linki
Wylij og這szenie znajomemu na e-mail
W這 og這szenie do schowka, aby por闚na z innymi
Zawiadom administrator闚 o naruszeniu regulaminu, nadu篡ciu itp.
Poka wi璚ej og這sze z sekcji Pozosta貫 bran瞠 Wzory um闚 do pobrania
Pole oraz poka og這szenie
Mo磧iwoci wyr騜nienia og這szenia
Pozosta貫 og這szenia z sekcji Pozosta貫 bran瞠
2003-2010 Hiperog這szenia (Bezp豉tne og這szenia, alfabet firm, katalog produkt闚 - wszelkie prawa zastrze穎ne)