Razem 254 798 ogłoszeń !
OFERUJę
09.05.2019 12:41

PRACA W DELEGACJI - POLSKA

ZAKRES ZADAŃ

- montaż i spawanie konstrukcji stalowych, rurociągów i urządzeń ciśnieniowych,

- praca przy pomocy rysunku technicznego,

- przemieszczanie urządzeń i konstrukcji,

- dbałość o porządek i organizację miejsca pracy

PROFIL KANDYDATA

- wykształcenie min. zawodowe,

- zaangażowanie, dokładność, uczciwość, terminowość i sumienność,

- gotowość do podjęcia pracy w delegacjach na terenie całej Polski,

- mile widziane doświadczenie i aktualne uprawnienia oraz znajomość czytania rysunku technicznego,

- chęć uczenia się (przyjmujemy również osoby do przeszkolenia),

OFERUJEMY

- stałą umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,

- bonusy pozapłacowe,

- uczestnictwo w kursach i szkoleniach,

- możliwość realizowania ciekawych projektów,

- niezbędne narzędzia pracy,

- niekorporacyjną kulturę pracy,

- samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki

WYNAGRODZENIE W ZALEŻNOŚCI OD DOŚWIADCZENIA I UPRAWNIEŃ - DO USTALENIA NA SPOTKANIU

CV prosimy wysyłać na adres: biuro@energoremont.pl

Data: 09.05.2019 12:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 630905
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Monter ; Monter-Spawacz    CAŁA POLSKA - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: Energo-Remont So. z o.o. (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.energoremont.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże