Razem 304 713 ogłoszeń !

Grupa PERSONNEL INTERNATIONAL jest prekursorem nowoczesnych rozwiązań personalnych w logistyce magazynowej. Obsługa centrów logistycznych to nie tylko zapewnienie Klientom efektywnego funkcjonowania jednego z najważniejszych ogniw w łańcuchu dostaw. To szereg indywidualnych rozwiązań obniżających koszty i umożliwiających naszym Klientom skupienie się na ich podstawowej działalności.

Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

• przyjmowanie i realizacja zleceń rekrutacyjnych od bezpośredniego przełożonego,

• tworzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów,

• działania marketingowe w celu pozyskania kandydatów do pracy,

• przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją personalną kandydatów i pracowników,

• terminowe i kompletne sporządzanie dokumentacji osobowej i przekazywanie do Działu Personalnego firmy,

• pozyskiwanie i bieżąca współpraca z klientami firmy w zakresie rekrutacji pracowników (pośrednicy, kierownicy, brygadziści, pracownicy obsługiwanych projektów),

• rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy,

• planowanie strategii rekrutacyjnej m.in. cudzoziemców przy uwzględnieniu oczekiwań pracodawcy,

• terminowe sporządzanie raportów, opinii itp.,

• współpraca z urzędami i innymi instytucjami w ramach powierzonych zadań

• efektywna współpraca z innymi działami firmy,

• budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami pracodawcy,

• dbanie o terminowość i rzetelność powierzonych zadań.

Wymagania

• Znajomość języka ukraińskiego lub j.rosyjskiego  w stopniu bardzo dobrym

• Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

• Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność

• Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej,

 Mile widziane:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość przepisów prawa w zakresie zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy

• Znajomość języków obcych:  j.angielski, j.niemiecki

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Zdobycie wiedzy z zakresu zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy,

• Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia, spotkania integracyjne,

• Kartę multisport

Kontakt :

tel:+48324419171

k.malec@personnel.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data: 07.02.2020 12:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 710413
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże