Razem 311 064 ogłoszeń !

Jeśli dysponujesz doświadczeniem sprzedażowym, potrafisz budować pozytywne i długotrwałe relacje i przekładać je na realny rozwój biznesu a dodatkowo znasz specyfikę rynku HR,i chcesz się rozwijać w jednej z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych firm na naszym rynku to szukamy właśnie Ciebie! Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Koordynator ds. Sprzedaży (usługi HR na rynek niemiecki)

Miejsce pracy: Racibórz

Numer referencyjny: SPEC/HR/2020

Twoje zadania i obowiązki:

- pozyskiwanie nowych klientów z rynku niemieckiego

- efektywna współpraca z klientami

- współpraca z działem rekrutacji dotycząca procesu rekrutacyjnego dla klienta

- obsługa realizacji procesu zamówień

- przygotowywanie prezentacji dla klientów oraz ofert handlowych

Nasze oczekiwania:

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego

- samodzielność w działaniu i chęć do ciągłego doskonalenia i rozwoju

- wysoka kultura osobista, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne (otwartość na ludzi, relacyjna i dynamiczna osobowość, umiejętność słuchania i szukania rozwiązań)

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej i prestiżowej organizacji

- umowę o pracę

- rozwój osobisty, atrakcyjne wyzwania zawodowe, wysoką samodzielność

- atrakcyjny pakiet szkoleń rozwojowych

- pracę w niezwykle dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku

- przyjazną atmosferę sprzyjającą samorealizacji i rozwojowi zawodowemu

Osoby zainteresowane spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie swojego CV na adres: info@euro-labora.com

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę „EURO LABORA z siedzibą przy Pl. Wolności 1 w Raciborzu, w celach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z póź. zm

Data: 25.03.2020 16:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 726133
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Koordynator ds. Sprzedaży (usługi HR na rynek niemiecki) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euro Labora Sp.J. (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.euro-labora.com
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże